HQ-3066 Olympic Military Bench

HQ-3066 Olympic Military Bench

Përshkrim i shkurtër:

Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara 2.with 50 * 80mm me cilësi të lartë Q235 tub katror 3. çeliku kryesor trashësi tub prej 3.0mm 4. produkt përdor miqësore me mjedisin jastëk PU, trupi më të shëndetshëm, më të rehatshme dhe rregullim të qëndrueshme 5.cushion duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, të sigurisë së lartë pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë. Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut


Detail Product

Produkt Tags

Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara

2.with 50 * 80mm me cilësi të lartë Q235 tub katror çeliku

3. trashësia kryesor tub i 3.0mm

Produkti 4. përdor ekologjikisht miqësore jastëk PU, trupin më të shëndetshëm, më të rehatshme dhe të qëndrueshme

5.cushion rregullim duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, siguri të lartë

pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë.

Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !