HQ-209 kraharori Press

HQ-209 kraharori Press

Përshkrim i shkurtër:

1.product design learn from domestic and foreign advanced design concepts 2.with60 * 120mm high quality Q235 square tube steel 3.the main pipe thickness of 2.5mm 4.the product uses environmentally friendly PU cushion, the body more healthy, more comfortable and durable 5.cushion adjustment using manual configuration, convenient, high security 6.the transmission parts of the use of high-grade high-quality pulley. 7.the movement trajectory more in line with the principles of human kinema...


Detail Product

Produkt Tags

: Lol:: Lol:: Lol:

Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara
2.with60 * 120mm cilësi të lartë Q235 tub katror çeliku
3. kryesor trashësi tub prej 2.5mm
4. produkt përdor miqësore me mjedisin jastëk PU, trupi më të shëndetshëm, më të rehatshme dhe të qëndrueshme
rregullimi 5.cushion duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, të sigurisë së lartë
pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë.
Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut

HQ-209 kraharori Press

Madhësia (L * W * H (mm)): 1370 x 1980 × 1800

Machine Pesha: 152kg

Max Load: 300 kg

• product description
The independent movement arm provides a more balanced force increase, and can choose to train one arm at a time or at the same time to the other arm concentric and centrifugal movement.
During the movement, the movement of the handle will be gathered at a point, resulting in a natural movement of the arc, expand the scope of activities. The warm-up and stretch lines are integrated with the frame so that the muscles that concentrate on exercise are easily accessible.
Major related activities: rugby, shots, soccer, yacht, boxing, basketball, volleyball, weightlifting, wrestling, judo, gymnastics, sleigh

The device activates the calf muscles and does not oppress the spine. Even at the maximum angle of the ankle movement range, the oval platform ensures maximum joint movement and muscle involvement. The pre-start preparation system enables high users to avoid excessive knee tension at the beginning of the exercise.
Training site: bowel muscle, soleus muscle

 

209

 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !