HQ-207 sup Press

HQ-207 sup Press

Përshkrim i shkurtër:

1.product design learn from domestic and foreign advanced design concepts 2.with60 * 120mm high quality Q235 square tube steel 3.the main pipe thickness of 2.5mm 4.the product uses environmentally friendly PU cushion, the body more healthy, more comfortable and durable 5.cushion adjustment using manual configuration, convenient, high security 6.the transmission parts of the use of high-grade high-quality pulley. 7.the movement trajectory more in line with the principles of human kinema...


Detail Product

Produkt Tags

: Lol:: Lol:: Lol:
Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara
2.with60 * 120mm cilësi të lartë Q235 tub katror çeliku
3. kryesor trashësi tub prej 2.5mm
4.the product uses environmentally friendly PU cushion, the body more healthy, more comfortable and durable
rregullimi 5.cushion duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, të sigurisë së lartë
pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë.
Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut

HQ-207 sup Press 

Madhësia (L * W * H (mm)): 1750 x 1500 × 1800

Machine Pesha: 150kg

Max Load: 300 kg

product description
Closed dynamic chain exercise focused training of buttocks muscles.
Large foot support can increase the diversity of exercise.
The pelvic pad allows the user to relax the back, while the ground leg pad can reduce the weight of the body to bear the body.
Major related activities: rugby, skating, soccer, wrestling, judo, sumo, cross country, swimming, walking, handball, volleyball, basketball

208

 
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

  WhatsApp Online Chat !