HQ-203 Vër kraharori Press

HQ-203 Vër kraharori Press

Përshkrim i shkurtër:

1.product design learn from domestic and foreign advanced design concepts 2.with60 * 120mm high quality Q235 square tube steel 3.the main pipe thickness of 2.5mm 4.the product uses environmentally friendly PU cushion, the body more healthy, more    comfortable and durable 5.cushion adjustment using manual configuration, convenient, high security 6.the transmission parts of the use of high-grade high-quality pulley. 7.the movement trajectory more in line with the principles of human kin...


Detail Product

Produkt Tags

: Lol:: Lol:: Lol:
Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara
2.with60 * 120mm cilësi të lartë Q235 tub katror çeliku
3. kryesor trashësi tub prej 2.5mm
4. produkt përdor miqësore me mjedisin jastëk PU, trupi më të shëndetshëm, më të rehatshme dhe të qëndrueshme
rregullimi 5.cushion duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, të sigurisë së lartë
pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë.
Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut 

HQ-203 Vër kraharori Press 

Madhësia (L * W * H (mm)): 1523 x 2075 × 1781

Machine Pesha: 170kg

Max Load: 300 kg

• product description
The following are the same as the ”
The independent movement arm provides a more balanced force increase and can choose to train one arm at a time or at the same time to concentrate and centrifuge the other arm.
During the movement, the movement of the handle will be gathered at a point, resulting in a natural movement of the arc, expand the scope of activities.
The warm-up and stretch lines are integrated with the frame so that the muscles of the concentrated exercise are easily accessible.
The actual minimum load training for each handle is 500 g.
Major related activities: boxing, judo, javelin, soccer, yacht, basketball, shot, rugby, weightlifting, volleyball, wrestling, gymnastics, sledding, swimming, water polo

203

  • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car

  WhatsApp Online Chat !