HQ-202 Wide kraharori Pres

HQ-202 Wide kraharori Pres

Përshkrim i shkurtër:

1.product design learn from domestic and foreign advanced design concepts 2.with60 * 120mm high quality Q235 square tube steel 3.the main pipe thickness of 2.5mm 4.the product uses environmentally friendly PU cushion, the body more healthy, more    comfortable and durable 5.cushion adjustment using manual configuration, convenient, high security 6.the transmission parts of the use of high-grade high-quality pulley. 7.the movement trajectory more in line with the principles of human k...


Detail Product

Produkt Tags

: Lol:: Lol:: Lol:

Dizajni 1.Product mësojnë nga konceptet e brendshme dhe të jashtme të projektimit të avancuara

2.with60 * 120mm cilësi të lartë Q235 tub katror çeliku
3. kryesor trashësi tub prej 2.5mm
4. produkt përdor miqësore me mjedisin jastëk PU, trupi më të shëndetshëm, më të rehatshme dhe të qëndrueshme
rregullimi 5.cushion duke përdorur konfigurimin manual, i përshtatshëm, të sigurisë së lartë
pjesë e transmetimit 6. të përdorimit të lartë të keq rrotull me cilësi të lartë.
Lëvizja 7.The trajektore më shumë në përputhje me parimet e kinematikë të njeriut 

HQ-202 Wide kraharori Pres

Madhësia (L * W * H (mm)): 1535 * 1275 * 1755

Machine Pesha: 152kg

Max Load: 300 kg

• product description
Under the oblique movement mode.
The independent movement arm provides a more balanced force increase, and can choose to train one arm at a time or at the same time to the other arm concentric and centrifugal movement.
During the movement, the movement of the handle will be gathered at a point, resulting in a natural movement of the arc, expand the scope of activities.
The warm-up and stretch lines are integrated with the frame so that the muscles that concentrate on exercise are easily accessible.
Major related activities: gymnastics, judo, rugby, shot put, martial arts, wrestling, sleigh, golf, soccer, boat, swimming

202

 
 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Zemra

  WhatsApp Online Chat !